Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
  • <p><strong>НАД 16 ГОДИНИ ДОКАЖАНА ПРЕЦИЦИЈА ВО ПРОИЗВОДСТВОТО</strong></p>

    НАД 16 ГОДИНИ ДОКАЖАНА ПРЕЦИЦИЈА ВО ПРОИЗВОДСТВОТО

    Клиентите од повеќе индустрии се обраќаат кај нас за висококвалитетни делови за обработка и брза услуга.

НАШИОТ ПРОИЗВОД ЗА ЦПУ ДЕЛОВИ

Се фокусираме на производство на прецизно обработени делови по нарачка и ќе споделиме мал дел од неодамна произведените производи во категоријата производи. Тоа е исто така производ што купувачот го бара неодамна. Ги покажавме нашите делови за обработка интуитивно и сеопфатно во видео формат. Материјалите на производите вклучуваат нерѓосувачки челик, јаглероден челик, месинг, алуминиум, легиран челик, челик за лежишта и други материјали.

ВЕСТИ

Постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.

ОСТАВИ ПОРАКА

Првата работа што ја правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
За време на овој состанок, слободно комуницирајте со вашите идеи и поставувајте многу прашања.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски