Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
VR

Прилагодени сврзувачки елементи

Многу пати, на клиентите им требаат прилагодени сврзувачки елементи; Се разликува од стандардните сврзувачки елементи по големина, материјал, галванизација, цврстина, па дури и некои промени во структурата.

Прилагодените сврзувачки елементи вклучуваат навртка за прицврстување, обетка за прицврстување, спојници, шраф за штекер, машински шраф, шраф за дигалка, завртка за шрафирање, фитинг за шрафирање, завртка, навртка, завртка, игла, обетка со конец, вратило, мијалник, шипка со конец, занитвам, печат, кружен шраф.


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски