Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
VR

ЦПУ делови за глодање

ЦПУ деловите за глодање се субтрактивен производствен процес кој користи процеси на глодање со 3 оски и глодање со индексирани 5 оски за сечење на цврсти пластични и метални блокови во завршни делови.


Секоја карактеристика на производот со големина на залак дава висока и непосредна вредност што поттикнува поширока употреба во различни опсези. Нашиот производ - ЦПУ делови за глодање е направен од голем број висококвалитетни суровини. ЦПУ делови за глодање и така натаму се неговите докажани карактеристики засега. Покрај тоа, тој е дизајниран да има уникатен изглед, што го прави повреден.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски