Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
oem cnc мелење делови по големопродажни цени | Метал MaiJin

oem cnc мелење делови по големопродажни цени | Метал MaiJin

ГОЛЕМИНА: L2,75xW1,38xT0,56 ИНЧ

МАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМ 6061-T6

ТРЕТМАН:Хемиска оксидација


Предностите како што се  помогнаа   да се освои пазарот.

MaiJin Metal Прилагодена алуминиумска терминална плоча 153000 производители од Кина, сертифицирани со ISO 9001:2015

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Со силна сила за истражување и развој и производствени способности, MaiJin Metal сега стана професионален производител и сигурен снабдувач во индустријата. Сите наши производи, вклучувајќи ги и деловите за мелење cnc, се произведени врз основа на строгиот систем за управување со квалитетот и меѓународните стандарди. ОЕМ ЦНЦ делови за мелење Откако посветивме многу на развој на производи и подобрување на квалитетот на услугата, воспоставивме висока репутација на пазарите. Ветуваме дека ќе му обезбедиме на секој клиент ширум светот брза и професионална услуга која ги покрива услугите за претпродажба, продажба и постпродажни услуги. Без разлика каде сте или во кој бизнис се занимавате, ние би сакале да ви помогнеме да се справите со кој било проблем. Ако сакате да дознаете повеќе детали за нашиот нов производ oem cnc делови за мелење или за нашата компанија, слободно контактирајте не. MaiJin Metal следи напредни техники за елиминирање на отпадот.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски