Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
MaiJin Метал | прилагодени завртки

MaiJin Метал | прилагодени завртки

MaiJin Metal Best TORX DRIVE, САМОВРТУВАЧКИ ЗАВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија

Shenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.

НАСЛОВ: TORX DRIVE, САМОВРТУВАЧКИ ЗАВРТ ЗА ПЛАСТИКА
DWG бр. MJO-133-001
ГОЛЕМИНА: Dia0,219 L0,437 INCH
МАТЕРИЈАЛ: SUS304
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ

视频 2021-09-01 10:30:37.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Секогаш стремејќи се кон извонредност, MaiJin Metal се разви да биде претпријатие водено од пазарот и ориентирано кон клиентите. Се фокусираме на зајакнување на способностите за научно истражување и завршување на услужните бизниси. Поставивме оддел за услуги на клиентите за подобро да им обезбедиме на клиентите брзи услуги, вклучително и известување за следење на нарачките. прилагодени завртки Откако посветивме многу на развој на производи и подобрување на квалитетот на услугите, воспоставивме висока репутација на пазарите. Ветуваме дека на секој клиент ширум светот ќе му обезбедиме брза и професионална услуга која ги покрива услугите за претпродажба, продажба и постпродажни услуги. Без разлика каде се наоѓате или во кој бизнис се занимавате, ние би сакале да ви помогнеме да се справите со кој било проблем. Ако сакате да дознаете повеќе детали за нашиот нов производ приспособени завртки или за нашата компанија, слободно контактирајте не. Ние не само што обезбедуваме стабилен квалитет на прилагодените завртки, туку имаме и идеологија на глобализација.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски