MaiJin Метал | Најдобри делови за вртење со мелење со CNC обработка за бизнис

MaiJin Метал | Најдобри делови за вртење со мелење со CNC обработка за бизнис

Нашиот тим има напредно управување со искуство и имплементира систем за контрола на квалитетот на звукот.

Се предвидува ексклузивна употреба на висококвалитетни материјали во производните процеси на . Овие материјали се прецизно посочени преку директно искуство и избрани меѓу најдобрите и најиновативните на пазарот.

Обично има многу видови опционални материјали за производство на светилки и лампиони, како што се алуминиум (леење алуминиум, легиран алуминиум, профилен алуминиум, алуминиум за фалсификување итн.), бакар, нерѓосувачки челик, ладно железо за шини, уметност од дрво, акрилен PMMA , компјутер, ABS, стакло, смола, пластика, мермер, итн., може да се користи за да се направи главниот материјал или транспарентен материјал на светилки и фенери. Површинскиот третман е исто така галванизација, оксидација, прскање, електрична енергија и многу други начини.

видео 2022-03-05 9:50:33.

Детали за производите

Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. Cnc обработувачки делови за вртење за глодање MaiJin Metal има група на професионалци за услуги кои се одговорни за одговарање на прашања поставени од клиенти преку Интернет или телефон, следење на логистичкиот статус и помагање на клиентите да го решат секој проблем. Без разлика дали сакате да добиете повеќе информации за тоа што, зошто и како правиме, пробајте го нашиот нов производ - Најдобри делови за вртење за глодање со CNC обработка за бизнис или би сакале да соработуваме, би сакале да слушнеме од вас. персоналот во MaiJin Metal има упорност за развој на делови за вртење за мелење со CNC обработка.

Вовед во производот

информација за продуктот

 Best STREET LAMP ALUMINUM PARTS Factory Price - MaiJin Metal   

Предности на компанијата

Сертифициран со ISO 9001:2015


Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој му биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.

24-часовно време на одговор


OEM/ODM услуги

Сертификати и патенти

Certificate
Certificate
Certificate
Certificate
Certificate


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Испратете го вашето барање
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
Тековен јазик:Македонски