Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
Прилагодено прилагодено прачка со навој Производител | MaiJin Метал

Прилагодено прилагодено прачка со навој Производител | MaiJin Метал

MaiJin Metal Трговија на големо со BLIND STANDOFF со добра цена - OEM/ODM услуги

НАСЛОВ:  СЛЕП ЗАСТАПУВАЊЕ
DWG бр. MJBSO-M4-26.2
ГОЛЕМИНА: HEX0,313 L1,032 ИНЧ
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ФИНИШ: СИН ЦИНК CR3
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: ЗАКРСТИ
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ

视频 2021-09-11 15:28:29.
Производот има стабилни перформанси и долго време на складирање.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Поставен пред неколку години, MaiJin Metal е професионален производител и снабдувач со силни способности во производството, дизајнот и R&D. Прилагодена прачка со навој Ветуваме дека на секој клиент му обезбедуваме производи со висок квалитет, вклучувајќи прачка со навој и сеопфатни услуги. Ако сакате да дознаете повеќе детали, со задоволство можеме да ви кажеме. шипката со навој со прилагодено навој ги исполнува идните трендови на разновидна суровина, еколошка обработка и функционални производи.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски