Фабрика за бронзени навртки и завртки по мерка Производител | MaiJin Метал

Фабрика за бронзени навртки и завртки по мерка Производител | MaiJin Метал

Бидејќи нашите процедури за контрола на квалитетот ги елиминираат сите дефекти, производите се 100% квалификувани.

Cnc делови за вртење/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ услуги за обработка на cnc


нестандардни делови за вртење / прилагодени делови за вртење / OEM делови за вртењеМатеријал-Не'рѓосувачки челик/ SUS303


Третман: Природен


Големина: 0,75" Dia x 1,47"L


MaiJin Metal во канцеларија Додадете: 10F, 9 градежен блок Б, научен и технолошки парк Бао Ненг, бр. 1 Кинг Ксијанг Rd, округ Лонг Хуа, градот Шен Жен, Кина. Додај фабрика: бр.5 Источна порта, индустриски парк Веи Хуа, улица Ксијанг Хао, село Тај Сонг, град Кинг Кси, град Донг Гуан, Кина.

Главни производи Introto Cnc Вртење делови 11 MaiJin Метал

Функцијата на е во состојба да се увери дека нашите корисници можат да добијат ефикасно.


Нашите производи се извори од BMW, Ford и Bosch OEM/ODM услуги | 24-часовно време на одговор | Сертифициран со ISO 9001:2015 Опера

OEM/ODM услуги Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти. 24-часовно време на одговор

Кои индустрии ги опслужувате? Ние сме вклучени во речиси секоја индустрија што може да се замисли. Ние опслужуваме 5G, AI, воздушната, енергијата, медицинската, стоматолошката и многу други.


Можеш ли да ми помогнеш да го изградам мојот дел? Да ние можеме.

Можеме да понудиме некои насоки со Дизајн за производност (DFM). Со DFM, можеме да предложиме начини да го оптимизирате вашиот дизајн за да ги намалите трошоците додека ја задржуваме функционалноста.


Дали сте ISO сертифициран? Да! Ние сме сертифицирани ISO9001:2015.

Детали за производите
 • Feedback
 • Во MaiJin Metal, подобрувањето на технологијата и иновациите се нашите основни предности. Од основањето, ние се фокусираме на развој на нови производи, подобрување на квалитетот на производите и опслужување на клиентите. бронзени навртки и завртки Имаме професионални вработени кои имаат долгогодишно искуство во индустријата. Токму тие обезбедуваат висококвалитетни услуги за клиентите ширум светот. Ако имате какви било прашања за нашиот нов производ бронзени навртки и завртки или сакате да дознаете повеќе за нашата компанија, слободно контактирајте не. Нашите професионалци би сакале да ви помогнат во секое време. Производот е обезбеден со постојани перформанси и издржливост.

  Основни информации
  • Основана година
   --
  • Тип на бизнис
   --
  • Земја / регион
   --
  • Главна индустрија
   --
  • Главни производи
   --
  • Претпријатие правно лице
   --
  • Вкупно вработени
   --
  • Годишна излезна вредност
   --
  • Извозен пазар
   --
  • Соработени клиенти
   --
  Испратете го вашето барање
  Chat with Us

  Испратете го вашето барање

  Изберете друг јазик
  English
  简体中文
  dansk
  العربية
  italiano
  日本語
  한국어
  Nederlands
  русский
  Español
  Português
  français
  Deutsch
  Tiếng Việt
  ภาษาไทย
  svenska
  Српски
  हिन्दी
  Română
  Bosanski
  اردو
  עִברִית
  Polski
  বাংলা
  bahasa Indonesia
  Pilipino
  Македонски
  Gaeilgenah
  български
  Türkçe
  Magyar
  čeština
  Українська
  Тековен јазик:Македонски