Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
cnc обработувачки делови за вртење по цени на големо | Метал MaiJin

cnc обработувачки делови за вртење по цени на големо | Метал MaiJin

ГОЛЕМИНА: L2,75xW1,38xT0,56 ИНЧ

МАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМ 6061-T6

ТРЕТМАН:Хемиска оксидација


Предностите како што се  помогнаа   да се освои пазарот.

MaiJin Metal Прилагодена алуминиумска терминална плоча 153000 производители од Кина, сертифицирани со ISO 9001:2015

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Водени од научните и технолошките иновации, MaiJin Metal секогаш е ориентиран кон надвор и се држи до позитивниот развој врз основа на технолошките иновации. Делови за вртење за обработка на cnc Ние ветуваме дека на секој клиент му обезбедуваме производи со висок квалитет, вклучувајќи делови за вртење за обработка на cnc и сеопфатни услуги. Ако сакате да дознаете повеќе детали, со задоволство ви кажуваме. Сеопфатната продажна мрежа ја покажува моќта на MaiJin Metal во индустријата за вртење делови за обработка на cnc.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски