Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик
cnc производители на автоделови по големопродажни цени | MaiJin Метал

cnc производители на автоделови по големопродажни цени | MaiJin Метал

MaiJin Metal Најдобар квалитет КОНТАКТ СОВЕТ Фабрика, која работи од 2006 година

НАСЛОВ: СОВЕТ ЗА КОНТАКТ
DWG бр. MJO-142-0001
ГОЛЕМИНА: DIA0,313 L0,628 инчи
МАТЕРИЈАЛ: БРЕС C17200
ЗАВРШИ: НИКОЈ
ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМА
АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА

视频 29-09-2021 11:12:31.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Детали за производот

Поставен пред неколку години, MaiJin Metal е професионален производител и снабдувач со силни способности во производството, дизајнот и R&D. Производители на автоделови за cnc Ние ќе се потрудиме да им служиме на клиентите во текот на целиот процес, од дизајн на производи, истражување и развој, до испорака. Добредојдовте да не контактирате за дополнителни информации за нашиот нов производ производители на автоделови за cnc или нашата компанија.cnc производителите на автоделови е поекономичен и попрактичен од сличните производи во индустријата.

Видео на компанијата

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски