Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

МЛАЗНИЦА ЗА ТЕКОТ

Вие сте на вистинското место за МЛАЗНИЦА ЗА ТЕКОТ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот се гарантира дека нема потенцијални ризици од електричен удар. Поминувајќи го тестот за струја на истекување, тестирано е дали струјата на истекување на AC/DC моќноста тече до приклучокот за заземјување е во согласност со стандардите..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет МЛАЗНИЦА ЗА ТЕКОТ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Професионални производители на FLOW NOZZLE
    Професионални производители на FLOW NOZZLE
    Проточните млазници се проточна цевка која се состои од мазен конвергентен дел што води до цилиндрична област на грлото. Грлото е најмалиот дел од млазницата. Крановите за притисок се наоѓаат на горната страна на плочата на млазницата и на долната страна од излезот на млазницата. Тие можат да бидат во форма на прстенест прстен, т.е. подеднакво распоредени дупки поврзани заедно кои се отвораат во цевководот, или во форма на единечни дупки дупчат во цевководот.ВИДЕО 2022-07-19 10:08:04.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски