Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Сертификати

Вие сте на вистинското место за Сертификати.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Системот за квалитет на производите и системот за управување со животната средина на ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. добија меѓународни сертификати..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет Сертификати.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Производни процеси& Сертификати | Метал MaiJin
    Производни процеси& Сертификати | Метал MaiJin
    Главната производствена опрема на Shenzhen Maijin Metal вклучува центри за обработка на CNC, CNC стругови, автоматски стругови, машини за ладно формирање, машини за валање со конец и опрема за секундарна обработка. Преку соработка на некои различни опрема за да се оптимизираат чекорите за обработка. На клиентите им обезбедуваме висок квалитет, разумна цена на обработените производи и добиваме постојани високи пофалби од клиентите.Главната опрема за инспекција вклучува: 2,5 CMM, проектор, тестер на цврстина, тестер на грубост, тестер за заобленост, автоматска оптичка машина за селектирање, тестер за прскање сол, тестер за притискање и покривање на повеќето типови мерач на приклучоци за конец, мерач на прстени на навој и сите видови мерач на иглички за внатрешна дупка.Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој му биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешките производи и оптимизацијата на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производите.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски