Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

25D мерење на видот

Вие сте на вистинското место за 25D мерење на видот.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
е корисно за оптимизирање и подобрување на употребливиот век на истиот..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет 25D мерење на видот.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • 2.5D Vision Measuring-MaiJin Metal
    2.5D Vision Measuring-MaiJin Metal
    2.5D Vision Мерен инструмент кој користи колекција на слики од глава за мерење на слики, преку техники за дигитална обработка на слики за да се извлечат сите видови на комплицирана форма на работното парче координатна точка на површината на рециклираната координатна трансформација и технологија за обработка на податоци ги конвертира координатите мерејќи различни геометриски елементи на просторот , за да се пресмета вистинската големина и облик на работното парче што треба да се мери и односот на позицијата меѓу себе.VID_20201014_145419.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски