Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Прецизно тркалање со конец со нишалка

Вие сте на вистинското место за Прецизно тркалање со конец со нишалка.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Проверката на секој детал е неопходен чекор во MaiJin Metal..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет Прецизно тркалање со конец со нишалка.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Swing-Arm Прецизен процес на тркалање на конец- MAIJIN METAL
    Swing-Arm Прецизен процес на тркалање на конец- MAIJIN METAL
    Валањето со конци е процес на ковање на метал што формира нишки во огледалната слика на матрицата со валјак. Процесот е различен од сечење, мелење и бркање метал бидејќи не отстранува метал од работното парче. Наместо тоа, тркалањето со навој користи стврднати челични матрици за да ги помести и обликува еластичните метали.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски