Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ

Вие сте на вистинското место за ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производството на MaiJin Metal се придржува до меѓународните стандарди за квалитет..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • ПРОЦЕС НА ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ-МАЈИН МЕТАЛ
    ПРОЦЕС НА ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ-МАЈИН МЕТАЛ
    Процесот на ладно насочување е една од новите технологии за сечење метал без притисок на сечење. Тоа е еден вид пластична деформација произведена од металот под дејство на надворешна сила, и со помош на калапот, така што металниот волумен за прераспределба и пренос, така што ќе се формираат потребните делови или празно метод на обработка. Процесот на ладно насочување е најсоодветен за производство на завртки, завртки, навртки, нитни, иглички и други стандардни сврзувачки елементиMaiJin Metal Професионален ПРОЦЕС НА ЛАДНО ФОРМИРАЊЕ-производители на MAIJIN METAL, Над 16 години изработка на делови
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски