Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЦПУ ФРЕЗЕЊЕ

Вие сте на вистинското место за ЦПУ ФРЕЗЕЊЕ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal е направен со користење на следниве техники: ласерско сечење метал, CAD софтвер, прецизно заварување, CNC глодање и дупчење и боење со прав..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЦПУ ФРЕЗЕЊЕ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • ЦПУ ПРОЦЕС НА ФРЕЗЕЊЕ- Maijin метал
    ЦПУ ПРОЦЕС НА ФРЕЗЕЊЕ- Maijin метал
    Центарот за обработка на CNC е еден вид машински алат за CNC со поцелосни функции. Има функции на глодање, здодевање, дупчење, тапкање и сечење на една опрема, така што има разновидни технолошки средства. Машинскиот центар е снабден со библиотека со ножеви, во која се складираат различни видови алати или алатки за проверка во различни количини, кои автоматски се избираат и заменуваат со програмата во процесот на обработка. Ова е главната разлика помеѓу CNC машината за мелење и CNC машината за здодевно. Особено за потребната употреба на алат и специјална опрема за авиони за да се обезбеди квалитет на производот и ефикасност на работното парче. Ова ќе заштеди многу време и трошоци за развој и надградба на нови производи, со цел претпријатијата да имаат посилна конкурентност.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски