Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЦПУ МАШИНА

Вие сте на вистинското место за ЦПУ МАШИНА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Процесот на производство на MaiJin Metal вклучува екструдирање на профили, сечење, CNC обработка, бришење и површинска обработка. Сите овие процедури треба да бидат прегледани од тимот за КК за да се исполнат највисоките барања во индустријата за ладилници..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЦПУ МАШИНА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • ЦПУ ПРОЦЕС НА ВРТЕЊЕ- Maijin метал
    ЦПУ ПРОЦЕС НА ВРТЕЊЕ- Maijin метал
    За време на производството на, тој е строго тестиран, вклучувајќи го и тестот за животниот век на алатот за сечење, wдали машинската димензија ги исполнува барањата на цртежот.ПРОЦЕС НА CNC струг со најдобар квалитет на MaiJin Metal, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.
  • ЦПУ ПРОЦЕС НА ФРЕЗЕЊЕ- Maijin метал
    ЦПУ ПРОЦЕС НА ФРЕЗЕЊЕ- Maijin метал
    Центарот за обработка на CNC е еден вид машински алат за CNC со поцелосни функции. Има функции на глодање, здодевање, дупчење, тапкање и сечење на една опрема, така што има разновидни технолошки средства. Машинскиот центар е снабден со библиотека со ножеви, во која се складираат различни видови алати или алатки за проверка во различни количини, кои автоматски се избираат и заменуваат со програмата во процесот на обработка. Ова е главната разлика помеѓу CNC машината за мелење и CNC машината за здодевно. Особено за потребната употреба на алат и специјална опрема за авиони за да се обезбеди квалитет на производот и ефикасност на работното парче. Ова ќе заштеди многу време и трошоци за развој и надградба на нови производи, со цел претпријатијата да имаат посилна конкурентност.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски