Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

полски

Вие сте на вистинското место за полски.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
За време на производството, MaiJin Metal е строго проверуван и тестиран во однос на квалитетот на неговото сечење, печат, истиснување, елоксирање и полирање..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет полски.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Монтажен дел по ТИГ процес на заварување Производи | MaiJin Метал
    Монтажен дел по ТИГ процес на заварување Производи | MaiJin Метал
    Свеж нов примерок, ова е монтажен дел со ТИГ заварување, има вкупно 3 посебни делови, едниот е продолжената квадратна оска, другиот е блокирачки раб, последниот е цилиндричниот игла, по процесот на заварување, ние ќе направи полирање за целата површина, суровината за 3-те дела се сите во SUS 316 со пасивација, така што целиот производствен трошок ќе се намали многу со тековниот процес на производство.视频 2022-03-03 11:19:48. е дизајниран со флексибилност на употреба, издржливост и безвременска желба.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски