Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

делови за струг

Вие сте на вистинското место за делови за струг.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот привлече големо внимание од клиентите поради големите економски придобивки што може да ги донесе..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет делови за струг.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Во јануари 2022 година, Maijn Metal купи 20 автоматски стругови
    Во јануари 2022 година, Maijn Metal купи 20 автоматски стругови
    Автоматски струг е еден вид на високи перформанси, висока прецизност, низок шум секач автоматски струг, е преку CAM за контрола на процедурите за обработка на автоматска обработка машински алати. Дополнително, има и некои ЦПУ автоматски стругови и пневматски автоматски стругови и центрирани автоматски стругови, неговото основно јадро може да се постави и прилагоди по долго време автоматска обработка на истиот производ. Погоден за обработка и производство на бакар, алуминиум, железо, пластика и други прецизни делови, погоден за инструмент, часовник, автомобил, мотоцикл, велосипед, очила, канцелариски материјал, хардверска бања, електронски делови, конектори, компјутери, мобилни телефони, механички и електрични, воени и други индустрии сериска обработка на мали делови, особено посложени делови.视频 2022-03-04 10:23:28.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски