Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ПАСИВАЦИЈА

Вие сте на вистинското место за ПАСИВАЦИЈА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Во текот на производството, MaiJin Metal треба да помине низ низа фази на обработка. На пример, третманот на челик вклучува чистење, пескарење, полирање и киселинска пасивација..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ПАСИВАЦИЈА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: СТАНДОФDWG бр. MJL-031-0261ГОЛЕМИНА: H0,249 L1,006 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:47:03.
 • Фабрика за адаптер за сноп со фланширано вратило со најдобар квалитет
  Фабрика за адаптер за сноп со фланширано вратило со најдобар квалитет
  НАСЛОВ: АДАПТЕР ЗА БАВЕК НА ОСОБИНАТА со прирабнициDWG бр. MJL-031-0175ГОЛЕМИНА: Dia0,589 L0,628МАТЕРИЈАЛ: SUS304ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА:  ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-13 10:07:33.Овој производ дава детални информации кои клиентите ќе треба да ги знаат, преку кои повеќето од клиентите ќе развијат идеја за бренд и на крајот ќе доведат до зголемена продажба.
 • Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  НАСЛОВ: КЛУЧ, ЗАКЛУЧУВАЊЕDWG бр. MJL-031-0262ГОЛЕМИНА: Дијаметар 0,707 Т0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:42:40. е професионално дизајниран. Истиот го спроведуваат нашите дизајнери кои се стремат да постигнат економичен и ефикасен ефект на третман на вода.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски