Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

12L14

Вие сте на вистинското место за 12L14.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот може да создаде спомени и да помогне да се поврзе времето со семејството и пријателите за оние луѓе кои одат во забавните паркови за забава..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет 12L14.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Професионални производители на VACUUM FITING
    Професионални производители на VACUUM FITING
    MaiJin Metal Професионални производители на VACUUM FITING, Силен инженерски и технички тим е посветен на подобрување на технологијата и истражување и развој на кој им биле доделени голем број патенти. Р&D помага во реализацијата на тешки производи и оптимизација на уредите за стегање за да се подобри ефикасноста на производството на масовните производи, значително намалувајќи ги трошоците за производство и овозможувајќи им на клиентите да добијат поповолни цени на производитеНАСЛОВ: ВАКУУМСКИ МИНГDWG бр. MJO-001-0154ГОЛЕМИНА: Dia0,403 L1,502МАТЕРИЈАЛ: 12L14ФИНИШ: СВЕТЛО ПОЗЛУВАЊЕ НА НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ВОЗДУШНОСТ视频 2021-10-19 9:41:57.Овој производ е достапен во голем број спецификации според информациите наведени од нашите клиенти.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски