Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

легиран челик 4140

Вие сте на вистинското место за легиран челик 4140.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Нашиот тим за КК поставува професионален метод на инспекција за ефикасно да го контролира неговиот квалитет..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет легиран челик 4140.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Најдобра компанија за завртки за рамото - MaiJin Metal
    Најдобра компанија за завртки за рамото - MaiJin Metal
    ЗАРТУВАЧ ЗА РАМО  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на ШРАФОТ ЗА РАМОТА може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-05-14 9:22:29.
  • Трговија на големо со HEX SOCKET ОВАЛНА ГЛАВА ЗАРАМКА за рамо со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со HEX SOCKET ОВАЛНА ГЛАВА ЗАРАМКА за рамо со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со HEX SOCKET OVAL ГЛАВА ЗА РАМОШКА со добра цена - MaiJin Metal, Работи од 2006 годинаНАСЛОВ: ХЕКСОВЕСНИЧКИ ПРИКЛУЧОК ОВАЛНА ЗАВРШКА ЗА ГЛАВА ЗА РАМОDWG бр MJO-088-0195ГОЛЕМИНА: Dia0,622 L1,00МАТЕРИЈАЛ: легиран челик 4140ФИНИШ: ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-10-19 9:56:34.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски