Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЖОЛТ ЦИНК

Вие сте на вистинското место за ЖОЛТ ЦИНК.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Овој производ е доволно безбеден. При обработката, конците кои се користат за создавање на ткаенината не се третираат со никакви хемикалии и не содржат штетни материи..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЖОЛТ ЦИНК.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Трговија на големо со завртка PLH PHIL EXT TH SEM со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со завртка PLH PHIL EXT TH SEM со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со завртка PLH PHIL EXT TH SEM со добра цена - MaiJin Metal, Работи од 2006 годинаНАСЛОВ: PLH PHIL EXT TH SEM SREWDWG бр MJO-055-0120ГОЛЕМИНА: DIA0,344 L0,571 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЖОЛТ ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-10-19 10:12:45. има клиенти од целиот свет.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски