Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

SS304

Вие сте на вистинското место за SS304.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот може да трае долго време. Неговите електрични компоненти се високо интегрирани и доволно цврсти за да издржат какви било форми на удари и удари..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет SS304.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ КОЛКИ M12 со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ КОЛКИ M12 со добра цена - MaiJin Metal
    MaiJin Metal Трговија на големо со ВИСОКИ ЈАКНИ СТУДОВИ M12 со добра цена - Храброст да предизвикаат многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ВИСОКИ ЈАКИ КОЛКУВА M12DWG бр. MJO-020-0620ГОЛЕМИНА: DIA0,746 L1,011 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ФИНИШ: ПАСИВИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ视频 29-09-2021 10:54:01.Производот има висока цврстина. Неговите метални материјали имаат способност да издржат еластична деформација кога се нанесуваат со притисок.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски