Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЦИНК НИКЕЛ

Вие сте на вистинското место за ЦИНК НИКЕЛ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Значително ќе им ги намали сметките за струја на луѓето доколку инсистираат да ја користат или да ја заменат старата со неа..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЦИНК НИКЕЛ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Прилагодени HEX HEAD TORX T6 Screw производители од Кина
    Прилагодени HEX HEAD TORX T6 Screw производители од Кина
    MaiJin Metal прилагодени HEX HEAD TORX T6 Screw производители од Кина, ISO 9001:2015-сертифициранНАСЛОВ: ШВЕСНАТА ГЛАВА TORX T6 заврткаDWG бр. MJO-002-0127ГОЛЕМИНА: HEX0,237 L0,719 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШТА: ПОЛОЖЕНА со цинк никелТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-29 11:01:57.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски