Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЕЛЕКТРИЧНИ

Вие сте на вистинското место за ЕЛЕКТРИЧНИ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal ги исполнува основните барања за електрична безбедност. Изграден е во согласност со меѓународните електрични принципи и е во согласност со специфичните безбедносни стандарди како што е CE ознаката..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЕЛЕКТРИЧНИ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Квалитетен адаптер, THRM SW Производител | Метал MaiJin
  Квалитетен адаптер, THRM SW Производител | Метал MaiJin
  АДАПТЕР, THRM SW  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано се подобрува нив. Спецификациите на ADAPTER, THRM SW може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-09-21 16:49:56
 • M16 CABLE CONNECT Добавувач& производители | Метал MaiJin
  M16 CABLE CONNECT Добавувач& производители | Метал MaiJin
  Дизајнирани од нашите професионални инженери, нашите   се поуникатни од другите производи во својот .ВИДЕО 2022-07-04 10:59:23.
 • Квалитетен ИЗОЛАТОР ЗА ИЗОЛУВАЊЕ НА ГРАУНДЕН ГРАДНИК Производител | Метал MaiJin
  Квалитетен ИЗОЛАТОР ЗА ИЗОЛУВАЊЕ НА ГРАУНДЕН ГРАДНИК Производител | Метал MaiJin
  ИЗОЛАТОР ЗА ЗАПЕЛЕН БРА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на ИЗОЛАТОРОТ НА ЗАПЕРЕН БРА може да се приспособат според вашите потреби.Во споредба со другите  компании,   е потехничка, посвесна за вредностите и има голем број извонредни R&Д таленти.ВИДЕО 2022-07-04 10:25:25.
 • Прилагодени производители STANDOFF од Кина | Метал MaiJin
  Прилагодени производители STANDOFF од Кина | Метал MaiJin
  STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на STANDOFF може да се прилагодат според вашите потреби.ги помина потребните проценки. Тие може да вклучуваат толеранции на делови, ограничувања на големината, својства на материјалите, механичка анализа, реализација на функции итн.ВИДЕО 2022-07-04 10:41:16
 • Најдобра CLAMP PIVOT PIN компанија - MaiJin Metal
  Најдобра CLAMP PIVOT PIN компанија - MaiJin Metal
  PIN CLAMP PIVOT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CLAMP PIVOT PIN може да се приспособат според вашите потреби.Процесот на производство на   е високо механизиран според меѓународните стандарди.ВИДЕО 2022-06-10 9:25:44.
 • Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  MaiJin Metal Најдобар квалитетен ДРЖАЧ РАЧКА, Фабрика PNEU BOX, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПРАЧКА ЗА ДРЖАЧ, PNEU BOXDWG бр. MJL-031-0186ГОЛЕМИНА: L1,223 H0,866 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: ЦРНО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-11-29 10:27:52.
 • Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CYLINDRICAL M5x18 INOX може да се приспособат според вашите потреби.Програмата за обезбедување квалитет гарантира дека производот е целосно усогласен со меѓународните стандарди за квалитет.ВИДЕО 2022-06-10 9:40:44.
 • Прилагодени добавувачи M3 Standoff добавувачи SPACER SHIELD TYPE, PROTRUSION производители од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени добавувачи M3 Standoff добавувачи SPACER SHIELD TYPE, PROTRUSION производители од Кина | MaiJin Метал
  M3 STANDOFF SPACER SHIELD ТИП, ИСПЕКУВАЊЕ  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи, и постојано ги подобрува. Спецификациите на M3 STANDOFF SPACER SHIELD TYPE, PROTRUSION може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-04-27 16:53:14.
 • Квалитет CUSTOM R SHAFT Производител | MaiJin Метал
  Квалитет CUSTOM R SHAFT Производител | MaiJin Метал
  CUSTOM R SHAFT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CUSTOM R SHAFT може да се приспособат според вашите потреби.Иновацијата е генот на.ВИДЕО 2022-05-14 9:39:50.
 • Најдобра компанија со НОСИ - MaiJin Metal
  Најдобра компанија со НОСИ - MaiJin Metal
  СООПШТЕНИ НОСИ  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CUSTOM BEARING може да се прилагодат според вашите потреби.Овој производ што се служи во индустријата им овозможува на корисниците да создадат повеќе придобивки.ВИДЕО 2022-04-27 17:11:43.
 • Прилагодени производители на BOLZEN BOLT од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители на BOLZEN BOLT од Кина | MaiJin Метал
  BOLZEN BOLT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на BOLZEN BOLT може да се прилагодат според вашите потреби.Видео 2022-03-03 10:24:09.
 • Прилагодени 1/4-20x7/8 HEX TAP BOLT ST ZP производители од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени 1/4-20x7/8 HEX TAP BOLT ST ZP производители од Кина | MaiJin Метал
  1/4-20x7/8 HEX TAP BOLT ST ZP  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефекти на минати производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на 1/4-20x7/8 HEX TAP BOLT ST ZP може да се приспособат според вашите потреби.има голема предност во однос на другите   на пазарот.视频 2022-03-03 10:41:20.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски