Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ВНЕСЕТЕ М5

Вие сте на вистинското место за ВНЕСЕТЕ М5.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот се одликува со одлична способност за обработка на слика. Тој е способен брзо да реагира на префрлување помеѓу компоненти и мултимедија..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ВНЕСЕТЕ М5.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Професионални производители на INSERT M5
    Професионални производители на INSERT M5
    MaiJin Metal Professional INSERT M5 производители, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ВНЕСЕТЕ М5DWG бр. MJO-004-0090ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,301 L0,267 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЖОЛТ ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 2021-09-11 15:37:27.Дизајнот на   ги следи многуте основни принципи. Тие се главно механички својства, статична и динамичка структура, безбедност, време на циклус и така натаму.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски