Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

TORX DRIVE САМОНАВРТКА ЗА ПЛАСТИКА

Вие сте на вистинското место за TORX DRIVE САМОНАВРТКА ЗА ПЛАСТИКА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот е пријателски за кожата. Влакната имаат мазно чувство и природно фитилно дејство што ја одржува влагата подалеку од кожата..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет TORX DRIVE САМОНАВРТКА ЗА ПЛАСТИКА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
    Најдобар TORX DRIVE, САМОПРЕВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА компанија - MaiJin Metal
    MaiJin Metal Best TORX DRIVE, САМОВРТУВАЧКИ ЗАВРАТ ЗА ПЛАСТИЧКА КомпанијаShenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: TORX DRIVE, САМОНАВРТУВАЧКИ ЗАВРТ ЗА ПЛАСТИКАDWG бр. MJO-133-001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,219 L0,437 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-09-01 10:30:37.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски