Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

SUS303 + SUS304

Вие сте на вистинското место за SUS303 + SUS304.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Квалитетот на може да го гарантира MaiJin Metal..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет SUS303 + SUS304.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Прилагодени производители на завртки за заробени панели од Кина
    Прилагодени производители на завртки за заробени панели од Кина
    MaiJin метал приспособени завртки за заробени панели производители од Кина, над 13 години производство на деловиНАСЛОВ: ЗАВРТУВАЊЕ НА ТАБЕЛАТАDWG бр. MJPF2-M3-40ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,314 L0,606 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303+SUS304ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПХБ视频 2021-08-24 10:07:06.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски