Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕ

Вие сте на вистинското место за ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Тој е дизајниран да има долг животен век за да постигне исплатливост..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • M16 CABLE CONNECT Добавувач& производители | Метал MaiJin
    M16 CABLE CONNECT Добавувач& производители | Метал MaiJin
    Дизајнирани од нашите професионални инженери, нашите   се поуникатни од другите производи во својот .ВИДЕО 2022-07-04 10:59:23.
  • Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
    Професионални производители на ПОКРАКИ за калем
    MaiJin Metal Professional CAVER COVER Производители, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПОКРИВАЧ ЗА КАЛЕКDWG бр. MJO-124-0085ГОЛЕМИНА: S2,323 T0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS316LФИНИШ: ЕЛЕКТРОПЛИРАЊЕТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕНЕРГЕТСКА ИНДУСТРИЈА视频 2021-08-14 13:53:52.Капакот за калем е обезбеден со привлечен дизајн и компактна структура.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски