Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

СИН ЦИНК CR3

Вие сте на вистинското место за СИН ЦИНК CR3.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот гарантира дека предметите се безбедни кога се испорачуваат до клиентите и продавниците, како и кога се продаваат на полиците на продавниците..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет СИН ЦИНК CR3.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Прилагодени производители на КЛУЧЕН ДУПКИ од Кина
  Прилагодени производители на КЛУЧЕН ДУПКИ од Кина
  MaiJin Metal приспособени производители на КЛУЧЕН ДУПКИ од Кина, услуги OEM/ODMНАСЛОВ: КЛУЧАРНА СТРАНАDWG бр. MJO-020-0592ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,569 L0,425 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: HV280-450АПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-16 9:34:49.Секој аспект од цените и достапноста на  in   беше пресметан за да стане многу баран производ.
 • Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА БРОЈЧКИ-DWG бр. MJO-011-0023ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,212 L0,271 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 10:23:34.
 • Трговија на големо BLIND STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо BLIND STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со BLIND STANDOFF со добра цена - OEM/ODM услугиНАСЛОВ:  СЛЕП ЗАСТАПУВАЊЕDWG бр. MJBSO-M4-26.2ГОЛЕМИНА: HEX0,313 L1,032 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: ЗАКРВУВАЊЕАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЛИМ视频 2021-09-11 15:28:29.Производот има стабилни перформанси и долго време на складирање.
 • Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена HEX STANDOFF - MaiJin Metal, која работи од 2006 годинаНАСЛОВ: HEX STANDOFFDWG бр. MJL-082-0006ГОЛЕМИНА: HEX0,187 L0,502 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-08-14 14:47:11.Суровините на   се набавуваат од нашите доверливи продавачи.
 • Трговија на големо STANDOFF M2.5 со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо STANDOFF M2.5 со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо STANDOFF M2.5 со добра цена - Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: СТАНДОФ М2.5DWG бр. MJO-056-0004ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,216 L0,346 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПХБ ПЛОКА视频 2021-08-03 10:36:56. е развиен во нашиот напор да обезбедиме највисоко ниво на квалитет.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски