Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ПАГОДЕН СЕГА ЗА ЦЕВКИ

Вие сте на вистинското место за ПАГОДЕН СЕГА ЗА ЦЕВКИ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Неодамнешниот развој на технологијата за LED осветлување му овозможи на овој производ да имитира природна светлина. Така корисниците можат да уживаат во придобивките од осветлувањето, како што се без треперење и без загадување со сина светлина..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ПАГОДЕН СЕГА ЗА ЦЕВКИ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Кина производители PAGODA PIPE JOINT - MaiJin Metal
    Кина производители PAGODA PIPE JOINT - MaiJin Metal
    MaiJin Metal Кина производители на PAGODA PIPE JOINT Шенжен Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставен деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Деловите за обработка се широко користени во различни индустрии, особено во 5G, AI, возила со нова енергија, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: ПАГОДЕН СЕГАDWG бр. MJL-072-0017ГОЛЕМИНА: Dia0,628 L1,262 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА ЗА ЛАДЕЊЕ视频 2021-07-24 10:08:59. Се тестира за да се обезбеди усогласеност на меѓународно ниво. Тестовите вклучуваат тестирање на VOC и емисија на формалдехид, тестирање на отпорност на пламен, тестирање на отпорност на дамки и тестирање на издржливост.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски