Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

AL6262-T9

Вие сте на вистинското место за AL6262-T9.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
На производот не му треба многу време и енергија за нега, имено, не му треба често пеглање или миење со специјални растворувачи..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет AL6262-T9.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Прилагодени производители на клипни шипки за спојување од Кина
    Прилагодени производители на клипни шипки за спојување од Кина
    MaiJin Metal Прилагодени производители на клипни шипки за спојка од Кина, време на одговор 24 часаНАСЛОВ: ПИСТОН ЗА СОПРЕДУВАЊЕDWG бр. MJO-011-0082ГОЛЕМИНА: Dia0,620 L1,002 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: AL6262-T9ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-13 9:33:43.Поставуваме повисок и повисок стандард за квалитетот на овој производ.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски