Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ВНЕСЕТЕ

Вие сте на вистинското место за ВНЕСЕТЕ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот ја подобрува стабилноста при одење. Совршено е вметнат во чевлите заедно за да се создаде максимална стабилност на стапалата..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ВНЕСЕТЕ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Фабрика за вметнување со најдобар квалитет
    Фабрика за вметнување со најдобар квалитет
    MaiJin Metal Фабрика за вметнување со најдобар квалитет, Храброст за предизвик Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ВНЕСЕТЕDWG бр. MJO-002-T0315ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,344 L0,499 инчиМАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 2021-07-13 9:41:15.Во неговото производство мора да се имплементира соодветна програмирана контрола на квалитетот (qc).
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски