Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ГИТАРА

Вие сте на вистинското место за ГИТАРА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
е направен да биде ..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ГИТАРА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Приспособени СЕТ ЈАКИ ТЈУНЕРИ за ГИТАРА 90° ТОЧКИ Производители од Кина
    Приспособени СЕТ ЈАКИ ТЈУНЕРИ за ГИТАРА 90° ТОЧКИ Производители од Кина
    MaiJin Metal прилагоден КОМПЈАТ ЗА ГИТАРА 90° ТОЧКИ Производители од Кина, 24-часовно време на одговорНАСЛОВ: СЕТ ТЈУНЕР ЗА ГИТАРА ЗА ЈАКА 90° ТОЧКИDWG бр MJO-088-0218ГОЛЕМИНА: Dia0,372 L0,338 INCHМАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ГИТАРА视频 2021-06-30 14:02:42.
  • ТУНЕР ЗА ЖЕНСКИ ГИТАРСКИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ на големо со добра цена - MaiJin Metal
    ТУНЕР ЗА ЖЕНСКИ ГИТАРСКИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ на големо со добра цена - MaiJin Metal
    MaiJin Metal Трговија на големо со ЖЕНСКИ ГИТАРА АДЈУСТЕР со добра цена, услуги OEM/ODMНАСЛОВ: ПРИСТАВУВАЊЕ НА ЖЕНСКИ ТУНЕР НА ГИТАРАDWG бр MJO-088-0216ГОЛЕМИНА: Dia0,627 L1,001 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ГИТАРА视频 2021-06-30 14:17:06. е потврдено дека исполнува различни барања за квалитет. Тестирано е да работи правилно под различни услови, дури и во тешки услови.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски