Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ОПРЕМА

Вие сте на вистинското место за ОПРЕМА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Напредната опрема, професионален дизајн, извонредна и навремена услуга е посветеноста на ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd. кон секој клиент..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ОПРЕМА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Најдобра компанија за МАНИПУЛАТОРСКА СТЕГА - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за МАНИПУЛАТОРСКА СТЕГА - MaiJin Metal
  МАНИПУЛАТОРСКА СТЕГА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на МАНИПУЛАТОРСКА СТЕГА може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-01-05 11:42:29.
 • Најдобра фабричка цена за ТЕРМИНАЛЕН БОЛТ - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за ТЕРМИНАЛЕН БОЛТ - MaiJin Metal
  Овој производ значително ја зголемува продуктивноста. Тоа во голема мера им помага на производителите да ги намалат трошоците и времето потребно за завршување на инженерските проекти.ВИДЕО 2022-08-23 10:35:58.
 • Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со завртка за рамо со добра цена - MaiJin Metal
  Производот ќе биде дополнително развиен за да одговара на повеќе потреби за примена во иднина.ВИДЕО 2022-08-23 10:25:59.
 • Прилагодени врати за батерии - производители од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени врати за батерии - производители од Кина | MaiJin Метал
  ВРАТА ЗА БАТЕРИЈА-  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на BATTERY DOR- може да се прилагодат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-08-12 9:31:59..
 • РФ КОНЕКТОР ТЕЛО Производи | MaiJin Метал
  РФ КОНЕКТОР ТЕЛО Производи | MaiJin Метал
  Што е RF конектор?Коаксијален RF конектор (приклучок за радио фреквенција) е електричен конектор дизајниран да работи на радио фреквенции во опсегот од повеќе мегахерци. RF конекторите обично се користат со коаксијални кабли и се дизајнирани да ја одржуваат заштитата што ја нуди коаксијалниот дизајн.Производот ќе биде дополнително развиен за да одговара на повеќе потреби за примена во иднина.ВИДЕО 2022-08-12 9:26:31.
 • Најдобар добавувач на АКТУАТОРСКИ КОМПЈЕРИ
  Најдобар добавувач на АКТУАТОРСКИ КОМПЈЕРИ
  MaiJin Metal Најдобар Спојувач на АКТУАТОР НА ЛАЈНРИ, 24-часовен одговорНАСЛОВ: СПОЈАЧКА НА АКТУАТОРСКИ ПОЛШЈАDWG бр MJO-088-0222ГОЛЕМИНА: Dia0,375 L0,864МАТЕРИЈАЛ: AL6061ФИНИШ: БЛОКИРАЈ ЕНОДИЗИРАНТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-07-24 10:19:21. Го осигурува секој чекор од производството под строго гарантирање на квалитетот.
 • Прилагодени производители на G 1/4 HEX NUT од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители на G 1/4 HEX NUT од Кина | MaiJin Метал
  G 1/4 HEX NUT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано ги подобрува. Спецификациите на G 1/4 HEX NUT може да се приспособат според вашите потреби.се комбинира  со  заедно за да се обезбеди издржливост на .ВИДЕО 2022-06-20 10:08:46.
 • Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за завртки за бирање - MaiJin Metal, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА БРОЈЧКИ-DWG бр. MJO-011-0023ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,212 L0,271 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: СИН ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 10:23:34.
 • Најдобра компанија за завртки со хексадецимален приклучок за рамо - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за завртки со хексадецимален приклучок за рамо - MaiJin Metal
  ШРАФОТ ЗА РАМО ХЕКС  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано се подобрува нив. Спецификациите на SHOULDER HEX SOCKET SREW може да се приспособат според вашите потреби.Со нашиот постојан фокус на нормите за квалитет во индустријата, производот е обезбеден за квалитет.MaiJin Metal Works | Производител на прилагодени CNC делови за обработка-CNC делови за глодање CNC свртени компоненти Официјална веб-страница: https://www.chinamaijin.com/ Е-пошта:mj@chinamaijin.com
 • Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  ПОДДРШКА НА ПИСТОН  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на PISTON SUPPORT може да се прилагодат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:21:08.Овој производ има одлична отпорност на удар. Направен од делови од нерѓосувачки челик, има сила да избегне оштетување.
 • Квалитетна филистерска завртка за машина за глава на Филипс Производител | MaiJin Метал
  Квалитетна филистерска завртка за машина за глава на Филипс Производител | MaiJin Метал
  Завртката за глава за полнење Филипс во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн. и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на филистерската завртка на машината за глава може да се прилагодат според вашите потреби.Неговиот квалитет е строго контролиран од нашиот професионален тим за КК.Видео 2022-03-26 10:20:40.
 • Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на завртки за раменици од Кина | MaiJin Метал
  ЗАВРТУВАЧ ЗА РАМО КАПАЧЕ ЗА ГЛАВА  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на SOCET HEAD CAP CHAULDER SREW може да се приспособат според вашите потреби.Нашата посветеност на квалитетот гарантира дека производот е секогаш со најдобар квалитет.视频 2022-02-17 14:03:48.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски