Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

SS316

Вие сте на вистинското место за SS316.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Носењето на овој производ ќе им даде на луѓето чувство на стабилност. Луѓето ќе се чувствуваат сигурни кога нивните стапала ќе паднат на земја со ефект на тампонирање што го обезбедува овој производ..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет SS316.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Најдобра фабричка цена за монтирање - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за монтирање - MaiJin Metal
  Опремата се користи во цевководните системи за поврзување на прави делови од цевки или цевки, прилагодување на различни големини или форми и за други цели, како што е регулирање на протокот на течности. Овие фитинзи се користат во водоводот за да се манипулира со преносот на вода, гас или течност отпад во домашни или индустриски средини, во систем од цевки или цевки.MaiJin Metal Works | Производител на прилагодени CNC делови за обработка-CNC делови за глодање CNC свртени компоненти Официјална веб-страница: https://www.chinamaijin.com/ Е-пошта:mj@chinamaijin.com
 • Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на BOLT
  Професионални производители на MaiJin Metal BOLT, Храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: БОЛТDWG бр. MJO-020-0327ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,510 L0,378 инчиМАТЕРИЈАЛ: SS316ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-24 9:33:52.
 • Најдобра фабричка цена од 1/4'' NPT PIPE PLUG - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена од 1/4'' NPT PIPE PLUG - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Best 1/4'' NPT PIPE PLUG Фабричка цена - Направивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: 1/4'' NPT ПРИКЛУЧОК НА ЦЕВКАТАDWG бр MJO-064-0467ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,521 L0,726 инчиМАТЕРИЈАЛ: SS316ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-06-30 14:24:20.Со својата незаменлива побарувачка на пазарот, ќе биде препознаена од клиентите долго време.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски