Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ХИДРАУЛИЧЕН ПРИТИСОК

Вие сте на вистинското место за ХИДРАУЛИЧЕН ПРИТИСОК.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal е дизајниран со паметна и компактна структура која гарантира масовен проток, стабилен хидрауличен притисок и непосредна обработка со директно проток..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ХИДРАУЛИЧЕН ПРИТИСОК.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Професионални производители на CAP ''C'' OPTION
    Професионални производители на CAP ''C'' OPTION
    MaiJin Metal Professional CAP ''C'' OPTION Производителите, храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ОПЦИЈА НА КАПЕ „Ц“.DWG бр. MJO-008-0012ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,747 L1,145 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ХИДРАУЛИЧЕН ПРИТИСОК视频 2021-06-21 14:15:22.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски