Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ОСВЕТЛУВАЊЕ

Вие сте на вистинското место за ОСВЕТЛУВАЊЕ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal се произведува во согласност со стандардите за производство на LED осветлување. Овие стандарди се во согласност со домашните и меѓународните стандарди како што се GB и IEC, со што се обезбедува неговата висока прозрачна ефикасност..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ОСВЕТЛУВАЊЕ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Прилагодени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина
    Прилагодени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина
    MaiJin Metal приспособени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина, храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови . Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПОКРИВКА НА КУТИЈАТА ТРАНСФОDWG бр. MJO-085-0016ГОЛЕМИНА: Dia2,361 T0,392 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОСВЕТЛУВАЊЕ视频 2021-06-11 10:56:15.Сите суровини од   се подложени на интензивни контроли.
  • Професионални производители на HEAT SINK
    Професионални производители на HEAT SINK
    MaiJin Metal Professional HEAT SNK Производители, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ТОПЛИНАDWG бр. MJO-085-0014ГОЛЕМИНА: Dia2,332 T0,981 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОСВЕТЛУВАЊЕ视频 2021-06-11 10:06:10.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски