Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

AL6061-T6

Вие сте на вистинското место за AL6061-T6.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Овој производ може да го надополни пакувањето. Обезбедува повеќе простор за подобро едуцирање на купувачите за уникатната вредност што ја нуди стоката..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет AL6061-T6.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Професионални производители на DHODER ROD
  Професионални производители на DHODER ROD
  MaiJin Metal Professional DHODER ROD Производители, Над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: ПРАЧКА НА ДРЖАЧИDWG бр. MJL-031-0186ГОЛЕМИНА: L1,220 W0,786 T0,392 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: ЦРНО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ПРИКРЖУВАЧИ视频 2021-06-11 11:31:20.Во склад со патеката на развојот на пазарот, производот е широко прифатен од клиентите.
 • Најдобра SOPRA NO0.5 TOP COVER Фабричка цена - MaiJin Metal
  Најдобра SOPRA NO0.5 TOP COVER Фабричка цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра SOPRA NO0.5 ГОРНА КАПАК Фабричка цена - Ставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: СОПРА БР. 0.5 ГОРНА НАГРАВАDWG бр. MJL-031-0132ГОЛЕМИНА: L2,757 W0,561 H1,377 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: АЛОДИНТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНИ АПАРАТИ视频 2021-06-11 10:40:03.Овој производ се карактеризира со стабилна и сигурна работа. Може постојано да работи одржувајќи го своето највисоко ниво без никаков ненадеен прекин.
 • Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  Најквалитетна РАЧКА ЗА ДРЖАЧ, Фабрика PNEU BOX
  MaiJin Metal Најдобар квалитетен ДРЖАЧ РАЧКА, Фабрика PNEU BOX, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: ПРАЧКА ЗА ДРЖАЧ, PNEU BOXDWG бр. MJL-031-0186ГОЛЕМИНА: L1,223 H0,866 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061-T6ФИНИШ: ЦРНО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-11-29 10:27:52.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски
Испратете го вашето барање