Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЈАСЕН ЦИНК CR3

Вие сте на вистинското место за ЈАСЕН ЦИНК CR3.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Нашите дизајнери корисници обично се одлични во правењето добар изглед и високи перформанси..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЈАСЕН ЦИНК CR3.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  Фабрика за запчаници со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за запчаници со најдобар квалитет, која работи од 2006 годинаНАСЛОВ: ОРВЕТ ЗА ЗАМЕНИЦАDWG бр. MJO-020-0161ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,474 L0,197 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМАИНДУСТРИЈА НА ПРИМЕНА: ПЛАСТИЧНО ИНЈЕКЦИЈА视频 2021-08-03 10:07:48.MAIJIN METAL е со гарантиран квалитет. Поминува низ тешка проверка на квалитетот пред пратката и се отфрла ако има видливи вдлабнатини, пункции или линии за истиснување.
 • Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  Најквалитетна Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА МАСТЕР ЦИЛИНДРИ
  MaiJin Metal Најдобар квалитет Фабрика за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГЛАСНИЦИ ЦИЛИНДРИ, Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГОВОРНИОТ ЦИЛИНДРDWG бр. MJO-001-0075ГОЛЕМИНА: HEX0,563 L2,412 ИНЧИМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: ЈАСНО ЦИНКТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-09-11 14:56:55.
 • Трговија на големо со ROUND SPACER со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со ROUND SPACER со добра цена - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Трговија на големо со КРУГ РАСТАПНИЦА со добра ценаShenzhen Maijin Metal е глобално ориентиран и има воспоставено деловни контакти со претпријатија во повеќе од 30 земји. Малите делови имаат голема употреба. Машинските делови се широко користени во различни индустрии, особено 5G, AI, нови енергетски возила, индустриска автоматизација и така натаму.НАСЛОВ: КРУГ РАЗВОЈDWG бр MJO-088-0201ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,472 L0,513 инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПРЕМА视频 2021-09-01 10:35:33.Во споредба со стандардните, многу предности на   се прикажани со .
 • Најдобра фабричка цена за RETAIN NUT - MaiJin Metal
  Најдобра фабричка цена за RETAIN NUT - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ЗАДРЖАН ОРЕВDWG бр. MJO-020-0493ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,394  L0,216  инчиМАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИКФИНИШ: чист ЦИНК CR3ТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКАСо своите предвидливи изгледи за развој, овој производ вреди да се прошири на пазарот.MaiJin Metal Најдобра фабричка цена за RETAIN NUT, 24-часовно време на одговор
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски