Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

АЛУМИНИУМ

Вие сте на вистинското место за АЛУМИНИУМ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Производот нуди одлични својства за намалување на звукот. Феритен пластичен магнетен материјал е користен во алуминиумските рамки за да го блокира звукот, подобрувајќи ги акустичните перформанси..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет АЛУМИНИУМ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Прилагодени производители STANDOFF од Кина | Метал MaiJin
  Прилагодени производители STANDOFF од Кина | Метал MaiJin
  STANDOFF  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на STANDOFF може да се прилагодат според вашите потреби.ги помина потребните проценки. Тие може да вклучуваат толеранции на делови, ограничувања на големината, својства на материјалите, механичка анализа, реализација на функции итн.ВИДЕО 2022-07-04 10:41:16
 • Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители со навој OD14 x 14MM од Кина | MaiJin Метал
  ПРАЧКА СО НАВОДИ OD14 x 14MM  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на THREADED ROD OD14 x 14MM може да се приспособат според вашите потреби.Целокупниот квалитет на овој производ е обезбеден од нашиот професионален тим за КК.ВИДЕО 2022-06-10 9:36:33.
 • Професионални производители на делови за глодање со Cnc
  Професионални производители на делови за глодање со Cnc
  Материјал-алуминиумТретман: анодизиранГолемина: 3,75" Dia x 0,53"LCnc глодачки делови/ cnc-обработен дел/ cnc-машински додатоци/ cnc-машински компоненти/ cnc-машински услугинестандардни делови за глодање/делови за глодање прилагодени/делови за мелење ОЕМ.
 • Фабрика за РАЧКА со најдобар квалитет
  Фабрика за РАЧКА со најдобар квалитет
  MaiJin Metal Фабрика за рачка за најдобар квалитет, поставете го квалитетот на почетокот. Се движиме кон совршен квалитет, акумулирајќи го секое мало подобрување. Ова е нашето кинеско потекло и нашата цел да веруваме дека квалитетот е на прво место. Да продолжиме да го подобруваме квалитетот во исто време за да ја оптимизираме технологијата на обработка за да ги направиме нашите производи да бидат поконкурентни на пазарот.НАСЛОВ: РАЧКАDWG бр. MJO-002-0291ГОЛЕМИНА: W1,376 L1,062 H0,373  ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМФИНИШ: СРЕБРО ЕНОДИЗИРАНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-06-04 10:37:56.
 • Прилагодени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина
  Прилагодени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина
  MaiJin Metal приспособени производители на TRANSFO BOX COVER од Кина, храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови . Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.НАСЛОВ: ПОКРИВКА НА КУТИЈАТА ТРАНСФОDWG бр. MJO-085-0016ГОЛЕМИНА: Dia2,361 T0,392 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОСВЕТЛУВАЊЕ视频 2021-06-11 10:56:15.Сите суровини од   се подложени на интензивни контроли.
 • Квалитетно КОПЧЕ Производител | MaiJin Метал
  Квалитетно КОПЧЕ Производител | MaiJin Метал
  CUSTOM KNOB  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CUSTOM KNOB може да се приспособат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-04-27 16:33:45.
 • Професионални производители на HEAT SINK
  Професионални производители на HEAT SINK
  MaiJin Metal Professional HEAT SNK Производители, изградивме добра репутација за квалитет, услуга и доверливост. Со високо обучени наши луѓе за продажба, искусни технички инженери за продажба и системи за управување со фокусирање на клиентите, постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедување производи и услуги со висок квалитет за нашите клиенти.НАСЛОВ: ТОПЛИНАDWG бр. MJO-085-0014ГОЛЕМИНА: Dia2,332 T0,981 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОСВЕТЛУВАЊЕ视频 2021-06-11 10:06:10.
 • Висококвалитетен HEX STANDOFF Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  Висококвалитетен HEX STANDOFF Трговија на големо - ShenZhen MaiJin Metal Works Co., Ltd.
  НАСЛОВ: HEX STANDOFFDWG бр. MJO-004-0224ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,499  L2,018МАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКАКлиентите зборуваат високо за услугата на .MaiJin Metal со висок квалитет HEX STANDOFF Трговија на големо - 24-часовно време на одговор
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски