Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

МАШИНА ОПРЕМА

Вие сте на вистинското место за МАШИНА ОПРЕМА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal е познат по своите најдобри материјали кои се набавени од квалификувани добавувачи..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет МАШИНА ОПРЕМА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
    Најдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJO-002-0239ГОЛЕМИНА: Dia1,174  L0,433МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: МАШИНА ОПРЕМАНајдобра компанија HEX NUT - MaiJin Metal, OEM/ODM услуги
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски