Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ОПТИКА

Вие сте на вистинското место за ОПТИКА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal се состои од увезени чипови со високи перформанси и напреден секундарен дизајн на оптика, што ја зголемува неговата стабилност..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ОПТИКА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Фабрика за покривање со најдобар квалитет - MAIJIN METAL
    Фабрика за покривање со најдобар квалитет - MAIJIN METAL
    НАСЛОВ: НАСЛОВНАDWG бр. MJO-137-0001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,492  L0,234МАТЕРИЈАЛ: AL6061ФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПТИКАПод надзор на професионални инспектори за квалитет, производите се проверуваат во секоја фаза од производството за да се обезбеди супериорен квалитет на производите.MaiJin Metal Фабрика за покривање со најдобар квалитет, која работи од 2006 година
  • Трговија на големо ОПТИЧКИ КУЌИЧКИ со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо ОПТИЧКИ КУЌИЧКИ со добра цена - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: КУЌИШТЕ НА ОПТИКАТАDWG бр. MJO-137-0002ГОЛЕМИНА: DIA 0,994  L2,768 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061ФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПТИКАТрговија на големо со ОПТИЧКИ КОМПЈЕ со добра цена - MaiJin Metal,Работи од 2006 г.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски