Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛ

Вие сте на вистинското место за БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛ.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
За време на производството на MaiJin Metal, тој помина низ термички и површински третмани: стврднување, индукционо стврднување, хемиско кафеава боја и позлата без електроника..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛ.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Професионални производители HEX NUT- MAIJIN
  Професионални производители HEX NUT- MAIJIN
  Професионални HEX NUT-MAIJIN производители, OEM/ODM услугиНАСЛОВ: HEX HEXDWG бр. MJO-011-0081ГОЛЕМИНА: Dia0,689 T0,092 ИНЧМАТЕРИЈАЛ: МЕСИНФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-07-13 9:47:54.
 • Трговија на големо со завртка за КАПАЧЕ ЗА РАМО со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо со завртка за КАПАЧЕ ЗА РАМО со добра цена - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: ЗАВРТУВАЧ ЗА КАПАЧЕ НА РАМОDWG бр. MJO-020-0636ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,276 L0,865 инчиМАТЕРИЈАЛ: C45ФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКА视频 2021-12-13 9:56:49.Со своите високо препознатливи карактеристики, на производот му веруваат длабоко нашите клиенти.
 • Фабрика за покривање со најдобар квалитет - MAIJIN METAL
  Фабрика за покривање со најдобар квалитет - MAIJIN METAL
  НАСЛОВ: НАСЛОВНАDWG бр. MJO-137-0001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,492  L0,234МАТЕРИЈАЛ: AL6061ФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПТИКАПод надзор на професионални инспектори за квалитет, производите се проверуваат во секоја фаза од производството за да се обезбеди супериорен квалитет на производите.MaiJin Metal Фабрика за покривање со најдобар квалитет, која работи од 2006 година
 • Трговија на големо ОПТИЧКИ КУЌИЧКИ со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо ОПТИЧКИ КУЌИЧКИ со добра цена - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: КУЌИШТЕ НА ОПТИКАТАDWG бр. MJO-137-0002ГОЛЕМИНА: DIA 0,994  L2,768 инчиМАТЕРИЈАЛ: AL6061ФИНИШ: БЕЗ ЕЛЕКТРОЛЕН НИКЕЛТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ОПТИКАТрговија на големо со ОПТИЧКИ КОМПЈЕ со добра цена - MaiJin Metal,Работи од 2006 г.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски