Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ПИН НА АДАПТЕР

Вие сте на вистинското место за ПИН НА АДАПТЕР.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
На луѓето ќе им биде многу корисно без разлика во нивните домашни предмети или комерцијална употреба. Тоа носи многу погодности за ракување со тривијални работи..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ПИН НА АДАПТЕР.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Трговија на големо со АДАПТЕР ПИН со добра цена - MaiJin Metal
    Трговија на големо со АДАПТЕР ПИН со добра цена - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: ПИН НА АДАПТЕРDWG бр. MJO-020-0558ГОЛЕМИНА: DIA0,09 L0,846МАТЕРИЈАЛ: МЕСИНЗАВРШИ: РЕДНОТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРОНИКАТрговија на големо со ADAPTER PIN-MAIJIN METAL со добра цена - MaiJin Metal,Над 13 години изработка на делови
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски