Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМА

Вие сте на вистинското место за ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМА.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Нормативните стандарди за MaiJin Metal покриваат многу аспекти. Овој производ веќе ги помина GB 19517-2009, Националните спецификации и стандарди за безбедносна практика за електрична опрема и GB 14048-2006 за нисконапонски прекинувачки уреди или контролна опрема..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМА.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
    Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: KP120 SS STUDDWG бр. MJL-035-0001ГОЛЕМИНА: DIA0,208 L1,183 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМАНајдобар KP120 SS STUD-MaiJin Metal, кој работи од 2006 година
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски