Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

SUS303

Вие сте на вистинското место за SUS303.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
Жиците на MaiJin Metal се цврсто прицврстени на подлогата, која е доволно силна за да издржи последователен удар и кршење..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет SUS303.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • Прилагодени врати за батерии - производители од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени врати за батерии - производители од Кина | MaiJin Метал
  ВРАТА ЗА БАТЕРИЈА-  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на BATTERY DOR- може да се прилагодат според вашите потреби.ВИДЕО 2022-08-12 9:31:59..
 • Најдобар квалитет на Cnc Обработка Дел 4 Фабрика
  Најдобар квалитет на Cnc Обработка Дел 4 Фабрика
  Материјал-Не'рѓосувачки челик/ SUS303Третман: ПАСИВИРАНГолемина: 0,9" Dia x 0,8"LCnc делови за обработка/ CNC машински делови/ cnc-машински додатоци/ CNC компоненти за обработка/ услуги за обработка на cncнестандардни делови за обработка/делови за прилагодена обработка/ делови за обработка на OEM
 • Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  Професионални производители на монтирање на цевки - MAIJIN METAL
  НАСЛОВ: МИНГАЊЕ НА ЦЕВКИDWG бр. MJO-020-0259ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,350  L0,614МАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ХИДРАУЛИЧНАMaiJin метални професионални производители на монтирање цевки, кои работат од 2006 година
 • Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  Квалитетен ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX Производител | MaiJin Метал
  ЦИЛИНДРИЧЕН M5x18 INOX  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CYLINDRICAL M5x18 INOX може да се приспособат според вашите потреби.Програмата за обезбедување квалитет гарантира дека производот е целосно усогласен со меѓународните стандарди за квалитет.ВИДЕО 2022-06-10 9:40:44.
 • Прилагодени производители на G 1/4 HEX NUT од Кина | MaiJin Метал
  Прилагодени производители на G 1/4 HEX NUT од Кина | MaiJin Метал
  G 1/4 HEX NUT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и постојано ги подобрува. Спецификациите на G 1/4 HEX NUT може да се приспособат според вашите потреби.се комбинира  со  заедно за да се обезбеди издржливост на .ВИДЕО 2022-06-20 10:08:46.
 • Најдобра CUSTOM KNURLED PIN компанија - MaiJin Metal
  Најдобра CUSTOM KNURLED PIN компанија - MaiJin Metal
  CUSTOM KNURLED PIN  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува . Спецификациите на CUSTOM KNURLED PIN може да се приспособат според вашите потреби.Можете да изберете различни големини за нашите  .ВИДЕО 2022-04-27 16:44:33.
 • Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  Приспособени производители на PISTON SUPPORT PRESS FIT од Кина | MaiJin Метал
  ПОДДРШКА НА ПИСТОН  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на PISTON SUPPORT може да се прилагодат според вашите потреби.视频 2022-02-17 14:21:08.Овој производ има одлична отпорност на удар. Направен од делови од нерѓосувачки челик, има сила да избегне оштетување.
 • Најдобра компанија за стегање на оревите - MaiJin Metal
  Најдобра компанија за стегање на оревите - MaiJin Metal
  CLINCHING NUT  во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот итн., и ужива добра репутација на пазарот. MaiJin Metal ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на CLINCHING NUT може да се приспособат според вашите потреби.е дизајниран од професионален тим на дизајнери кои се строго ангажирани од нашата компанија.视频 2022-03-03 10:33:28.
 • Најквалитетна фабрика за завртки за монтирање
  Најквалитетна фабрика за завртки за монтирање
  ЗАВРТКА ЗА МОНТАЖАЗасекот за сечење во конецот ја отстранува бојата во дупките со навој за да го подобри контактот метал со метал.视频 2022-02-17 14:15:18.
 • Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  Трговија на големо STANDOFF со добра цена - MaiJin Metal
  НАСЛОВ: СТАНДОФDWG бр. MJL-031-0261ГОЛЕМИНА: H0,249 L1,006 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:47:03.
 • Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal
  MaiJin Metal Најдобра SPINA PIN компанија - MaiJin Metal, над 13 години изработка на деловиНАСЛОВ: СПИНА ПИНDWG бр. MJO-135-0001ГОЛЕМИНА: дијаметар 0,513 L1,176 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: НИКОЈТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: АВТОМОБИЛНИ视频 2021-10-19 9:49:10.
 • Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  Приспособени производители на КЛУЧ, ЗАКЛУВАЊА од Кина
  НАСЛОВ: КЛУЧ, ЗАКЛУЧУВАЊЕDWG бр. MJL-031-0262ГОЛЕМИНА: Дијаметар 0,707 Т0,195 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ФИНИШ: ПАСИВАЦИЈАТОПЛИНСКИ ТРЕТМАН: НЕМААПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА视频 2021-12-11 16:42:40. е професионално дизајниран. Истиот го спроведуваат нашите дизајнери кои се стремат да постигнат економичен и ефикасен ефект на третман на вода.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски