Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

KP120 SS STUD

Вие сте на вистинското место за KP120 SS STUD.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
е широко користен и дома и во странство поради неговата ..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет KP120 SS STUD.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
    Најдобра KP120 SS STUD Company - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: KP120 SS STUDDWG бр. MJL-035-0001ГОЛЕМИНА: DIA0,208 L1,183 инчиМАТЕРИЈАЛ: SUS303ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ЕЛЕКТРИЧНА ОПРЕМАНајдобар KP120 SS STUD-MaiJin Metal, кој работи од 2006 година
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English 简体中文 简体中文 dansk dansk العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Nederlands Nederlands русский русский Español Español Português Português français français Deutsch Deutsch Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย svenska svenska Српски Српски हिन्दी हिन्दी Română Română Bosanski Bosanski اردو اردو עִברִית עִברִית Polski Polski বাংলা বাংলা bahasa Indonesia bahasa Indonesia Pilipino Pilipino Македонски Македонски Gaeilgenah Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски