Maijin е специјализиран за сите различни ЦПУ делови за обработка и ЦПУ делови за мелење, како и за нестандардни сврзувачки елементи.

Јазик

Завртка за монтирање на реле

Вие сте на вистинското место за Завртка за монтирање на реле.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MaiJin Metal.гарантираме дека е тука MaiJin Metal.
MaiJin Metal се произведува со поддршка на напредна опрема. Се обработува со високопрецизни CNC машини за сечење, леење и мелење..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет Завртка за монтирање на реле.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
  • Кина KP120 SS STUD производители - MaiJin Metal
    Кина KP120 SS STUD производители - MaiJin Metal
    НАСЛОВ: Завртка за монтирање на релеDWG бр. MJO-004-0469ГОЛЕМИНА: Dia0,19 L2,45 INCHМАТЕРИЈАЛ: SUS304ЗАВРШИ: ПАСИВИРАЈАПЛИКАЦИСКА ИНДУСТРИЈА: ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОРMaiJin Metal Кина производители на KP120 SS STUD - MaiJin Metal, храброст да се предизвикаат Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие Делови. Во исто време, ние сме исто така многу среќни што ги прифаќаме тие делови со тежина и висока прецизност, секој предизвик ќе не однесе да добиеме повеќе обилни искуства за обработка.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
Тековен јазик:Македонски